Our Apartments

Tworzymy apartamenty tak, aby zapewnić naszym gościom maksimum wygody, dostępności i prywatności.

Dostęp do naszych apartamentów jest możliwy za pomocą kodu, który otrzymasz po potwierdzeniu rezerwacji. Przed przyjazdem przesyłamy naszym gościom szczegółowe wskazówki dostępowe do wybranego obiektu. Nie musisz zatem umawiać się z naszym personelem na konkretną godzinę w celu przekazania kluczy.

Zapomnij też o dźwiganiu walizki – do tych apartamentów, które nie znajdują się na parterze, dostaniesz się windą. Jest co prawda jeden wyjątek – to apartament U Poli, który znajduje się na pierwszym piętrze, ale urok kamienicy z historią i samego apartamentu z pewnością zrekompensuje konieczność pokonania jednej kondygnacji.

Gdy do nas dotrzesz, będzie na Ciebie czekać wygodne łóżko z antyalergiczną pościelą najwyższej jakości. Natomiast jeśli rano nie masz czasu lub ochoty na przygotowanie posiłku, to do drzwi zapuka nasz dostawca z wybranym śniadaniem. Współpracujemy z firmą Qchnia Bez Kalorii, co gwarantuje nie tylko wspaniałe doznania smakowe, ale również doskonale skomponowany, zdrowy posiłek, również na ciepło.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów Dream Team w czterech lokalizacjach.

 
 

Zamoyskiego

 
 

Pomorska

 
 

Nordic Haven

 
 

Poznańska