Who we are

Jesteśmy firmą rodzinną

Pracujemy z bliskimi nam ludźmi, których kochamy. Praca ma być dla nas przyjemnością. Wierzymy, że tylko wtedy nasi klienci poczują, że o nich dbamy.

Jak to się zaczęlo

Zanim powstała firma Dream Team, pracowaliśmy na wygodnych korporacyjnych etatach i wiedliśmy uporządkowane życie. W trakcie jednej z wielu podróży służbowych pojawiła się myśl, aby stworzyć coś własnego, co da nam prawdziwą radość. Szybko postanowiliśmy zająć się tym na całego i zamienić wygodny etat na własną firmę. Idea stworzenia apartamentów Dream Team powstała w połowie 2016 roku, a pierwszych gości przyjęliśmy już w listopadzie tego samego roku.

Co chcieliśmy osiągnąć

Posiadając wieloletnie doświadczenie w podróżach służbowych, chcieliśmy stworzyć miejsca, z których sami chętnie byśmy korzystali. Z pasją zajęliśmy się zaprojektowaniem wnętrz naszych pierwszych apartamentów – elegancko, przytulnie i praktycznie. Tak, aby nasi Goście czuli się swobodnie i mogli dobrze wypoczywać lub pracować. Nasze apartamenty zostały zaaranżowane i wyposażone z myślą o osobach podróżujących zarówno służbowo, jak i turystycznie. Dla wszystkich, którym zależy na prywatności i domowej atmosferze.

To się podoba

Nasze usługi są wysoko oceniane przez gości, co potwierdzają status Superhost w serwisie Airbnb oraz nagroda Guest Review Award od booking.com. Z dumą możemy się pochwalić, że nasze apartamenty są w grupie najwyżej ocenianych obiektów noclegowych w Bydgoszczy.